Chciał się zabić, uratowali go policjanci

Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji, policjanci uratowali 39-letniego mężczyznę, który próbował popełnić samobójstwo. Mieszkaniec gminy Kraśniczyn chciał ugodzić się nożem. Był nietrzeźwy, badanie alkomatem wykazało prawie dwa promile alkoholu w jego organizmie. 39-latek został zabrany do szpitala.

Reklamy

Wczoraj wieczorem dyżurny krasnostawskiej komendy odebrał zgłoszenie, iż jeden z mieszkańców gminy Kraśniczyn zamierza odebrać sobie życie. Policjanci po przybyciu pod wskazany adres, w jednym z pomieszczeń zastali mężczyznę, który siedział na łóżku z nożem kuchennym w ręku. Nie reagował na polecenia mundurowych i odmówił odłożenia noża. Po czym gwałtownie wstał z łóżka i wziął zamach do zadania sobie ciosu w brzuch. Na ten widok natychmiast zareagowali funkcjonariusze, którzy odebrali mu niebezpieczne narzędzie. Mężczyzna został przebadany alkomatem. Okazało się, że ma prawie dwa promile alkoholu w organizmie.

Na misce została skierowana karetka pogotowia. Obecnie 39 letni mieszkaniec gminy Kraśniczyn przebywa w szpitalu a po wytrzeźwieniu lekarz zdecyduje o ewentualnym skierowaniu na badania psychiatryczne.

 

źródło: KPP Krasnystaw (P.W.)