Chciał ukraść samochód z… pasażerką [ZDJĘCIA]

27-latek zauważył wysiadających z auta dwóch mężczyzn. Usiadł za kierownicą i próbował odjechać. Nie zauważył, że wewnątrz znajduje się pasażerka…

Reklamy

Do kuriozalnej próby kradzieży doszło środę po południu na terenie jednej z bialskich stacji paliw.

– Po godzinie 14, dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące ujęcia mężczyzny, który usiłował ukraść osobowego Volkswagena – informuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z KMP w Białej Podlaskiej. – Z relacji zgłaszającego wynikało, że chwilę przed zdarzeniem, wspólnie z rodziną przyjechali odebrać paczkę. Kiedy on z synem podeszli do paczkomatu, w aucie pozostała żona. W pewnym momencie usłyszał, że kobieta wzywa pomocy. Kiedy podbiegł do samochodu zauważył uciekającego z niego młodego mężczyznę, który został ujęty przez świadków. Dodatkowo podczas ucieczki mężczyźnie wypadła reklamówka z dokumentami.

Reklamy

­

Sprawcą nieudanej kradzieży okazał się 27-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska. Dodatkowo, w zgubionej przez niego reklamówce znajdowały się dokumenty jednej z pobliskich firm, które zostały skradzione ze skrzynki na listy.

Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży dokumentów oraz usiłowania kradzieży samochodu, za które grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

­


ZDJĘCIA:

­

źródło i fot. Policja Lubelska / KMP Biała Podlaska


Zobacz też:

Tragiczny wypadek podczas prac polowych. Nie żyje 48-letnia kobieta

Tragiczny wypadek podczas prac polowych. Nie żyje 48-letnia kobieta


Zerknij na Instagram →