Chełm: Dwaj mężczyźni zginęli w wypadku. Uderzyli w kilka drzew

Dwaj mężczyźni ponieśli śmierć na miejscu w wyniku wypadku, do którego doszło wczoraj przed północą w miejscowości Turka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki BMW na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, a następnie uderzył w kilka drzew. Trzeci mężczyzna jadący tym samochodem z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Ustalają też, który z mężczyzn kierował pojazdem.

Reklamy

Do zdarzenia doszło wczoraj przed północą w miejscowości Turka w gminie Dorohusk. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki BMW na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał z drogi, a następnie uderzył w drzewa.
 
W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu ponieśli dwaj mężczyźni, których tożsamość jest ustalana. Trzeci mężczyzna jadący tym samochodem, 18- letni mieszkaniec gminy Dorohusk, z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Od tego mężczyzny została zabezpieczona krew do badań.
 
Prowadzone w tej sprawie czynności pozwolą na wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zdarzenia, w tym również na ustalenie osoby kierującej tym samochodem.
 
 
 
źródło i fot. KMP Chełm (E.C.)