Chełm: Kto widział wypadek?

Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego, do której doszło 13 stycznia b.r. na parkingu przy ul. Wojsławickiej w Chełmie. W zdarzeniu brał udział samochód osobowy marki Opel oraz piesza, która doznała złamania nogi. Osoby, które były świadkami tego zdarzenia prosimy o kontakt osobisty z Komendą Miejską Policji w Chełmie przy ul. Żwirki i Wigury 20 lub telefoniczny z numerem alarmowym 997 lub 112.

Reklamy

 

Do wypadku doszło 13 stycznia b.r. o godz. 12.30. na parkingu samochodowym przy sklepie „Biedronka” w Chełmie przy ul. Wojsławickiej. W zdarzeniu brał udział samochód osobowy marki Opel oraz piesza, która doznała złamania nogi. Z ustaleń Policji wynika, że bezpośrednim świadkiem tego zdarzenia była jedna z klientek sklepu „Biedronka” która jednak oddaliła się z miejsca zdarzenia.
 
Policjanci apelują do świadków tego zdarzenia o zgłaszanie się do Komendy Miejskiej Policji w Chełmie ul. Żwirki i Wigury 20, pok. nr 128. Informacje można przekazywać również pod nr telefonu (82)5601429 lub 997/112.źródło: KMP Chełm