Chełm: Wypadek ze skutkiem śmiertelnym

Chełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Leśniczówka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 82-letni mężczyzna został potrącony przez kierującego fordem transitem. Pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, gdzie pomimo udzielanej pomocy medycznej zmarł. Obydwaj mężczyźni byli trzeźwi. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

Reklamy

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 09.15 w miejscowości Leśniczówka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Ford Transit 22- letni mieszkaniec Chełma potrącił wchodzącego na jezdnię, zza stojącego na poboczu ciągnika rolniczego, 82- letniego mieszkańca gminy Ruda Huta. W wyniku tego zdarzenia pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Dzisiaj nad ranem lekarz powiadomił dyżurnego o śmierci 82- latka. Obydwaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
 
 
Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia oraz apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności na drodze. Pamiętajmy o tym, że zbliżająca się pora jesienno- zimowa i związane z nią warunki atmosferyczne mogą powodować, że będziemy mieli do czynienia ze śliską nawierzchnią na jezdni oraz z ograniczoną widocznością na drodze.
 
 
 
źródło: KMP Chełm (E.C.)