Chór Forte – The Greatest Showman. Najnowsza produkcja ze Studia Yago

Najnowsza produkcja, która wyszła ze Studia Yago. W zdalnym nagraniu uczestniczyło ponad 40 osób – chór Forte ze Szkoły Podstawowej nr 7 z oddziałami integracyjnymi im. A. Mickiewicza w Zamościu.

Reklamy

 

„The Greatest Showman” sł. i muz. Benj Pasek & Justin Paul

Tekst polski – Katarzyna Beda

Przygotowanie chóru: Katarzyna Beda

Mix, mastering – STUDIO YAGO – Mariusz Telicki

Produkcja: FORTE, Ralf Medical – Tomasz Bork.

 

Soliści:
Zuzanna Skowyra
Karolina Flis
Alicja Torzewska
Amelia Osuch
Katarzyna Kardasz
Katarzyna Ciurysek
Sebastian Tyrka
Oliwia Bielec
Martyna Wnuk
Alicja Derkacz
Zuzanna Gałan

Chórzyści: Ignacy Barnowski, Aleksandra Oleniak, Hanna Ciurysek, Lena Kuśmierczyk, Kamila Węglińska, Aleksandra Słupska, Nina Panas – aźmierczak, Laura Palonka, Zahra Tijani, Alicja Sierpniowska, Aleksandra Tokarska, Julia Żuk, Zuzanna Kleban, Jagoda Hałas, Karolina Kozik, Nadia Mazur, Eliza Pupiec, Emilia Kaniewska, Nikola Gołębiowska, Maja Kuśmierczyk, Nadiat Tijani, Hanna Pastuszak, Weronika Nisztuk, Bartosz Osuch, Wiktoria Pomazanka, Michał Ciurysek, Miłosz Lenard, Emilia Palonka, Aleksander Kowalewski, Brayan Altmayer, Maria Surmacz, Hanna Kawalec, Michalina Litwajtis, Dobrosława Panas – Kaźmierczak, Karolina Zakonek, Maja Panas – Kaźmierczak.

 

Katarzyna Beda, kierownik chóru:

Chór FORTE działa w Szkole Podstawowej nr 7 w Zamościu od kilku lat. Swoim śpiewem tworzy niepowtarzalną atmosferę w czasie koncertów i spektakli szkolnych oraz miejskich. Założycielką jest Katarzyna Beda – nauczyciel muzyki, autorka musicali wystawianych przez Szkołę w roku 2016 i 2019.

Śpiewanie w chórze to pasja każdego z nas, sprawia nam dużo radości, choć trudno ukryć, że wymaga również mnóstwa pracy.

Piosenkę wykorzystaliśmy w musicalu „Piękna i Bestia”, który miał swoją premierę 29 maja 2019.

Aktualnie, w związku z pandemią, nie mogliśmy zrealizować obiecanego Chórowi teledysku w plenerze i całe przedsięwzięcie postanowiliśmy wykonać zdalnie. Uczniowie przy pomocy rodziców lub rodzeństwa nagrali swoje filmy telefonami, w domach. Nie było to łatwe zadanie, poza nowymi warunkami i nową sytuacją mierzyliśmy się również z tremą – tutaj każde z nas stało się po trochę solistą. Wierzę, że to wspaniałe doświadczenie, które na długo zapadnie nam w pamięć.

W bardzo bliskiej przyszłości planujemy następną piosenkę.

W całość złożył to Pan Mariusz Telicki – STUDIO YAGO. Udało nam się pozyskać przychylnego Sponsora – właściciela firmy Ralf Medical z Poznania – Pana Tomasza Borka. Dziękujemy bardzo za wsparcie.