Christmas Squeeze 5 – milejowska świąteczna impreza dla tancerzy

Christmas Squeeze jest to przedsięwzięcie zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie. Ogólnopolska impreza łącząca w sobie wszystkie aspekty rozwoju tanecznego. Jej celem jest integracja tancerzy z rożnych województw, rozwój milejowskiej roztańczonej młodzieży, ale przede wszystkim wspieranie tanecznej kultury województwa lubelskiego.

Reklamy

 

Impreza trwa ponad 20 godzin a jej elementami są całodniowe warsztaty z profesjonalnymi instruktorami z różnych zakątków Polski. Panele i wykłady na temat historii tańca, prezentacje filmowe a także turniej taneczny. W tym roku planujemy jeszcze koncert lokalnych wykonawców hip-hopowych. Za organizację odpowiadają tancerze z wieloletnim stażem, reprezentanci ekipy SQUEEZE kształcący się pod okiem najlepszych polskich jak i zagranicznych tancerzy. To gwarantuje, że impreza zostanie zorganizowana z należną starannością i profesjonalizmem. Jest to impreza jedyna w swoim rodzaju, w taki sposób łącząca taneczny klimat oraz magię świąt. To sprawia, że ludzie za nią przepadają a sama impreza w naszym województwie stała się już prawie tradycją.

 

Tegoroczna edycja CHRISTMAS SQUEEZE 5

Reklamy

Całe zamieszanie odbędzie się z 17 na 18 grudnia W Gminnym Ośrodku Kultury w Milejowie.

W tym roku czeka nas impreza od rana do rana! Aż 11 godzin warsztatów, mnóstwo dobrej muzy i wspólnej zabawy!!!

 

DOKŁADNY PLAN IMPREZY

10:00 – 12:00 HIP HOP Oskar Handermander

12:00 – 14:00 DANCEHALL Dżesika Wolińska

14:00 – 16:00 BBOYING Marcin Sajgon

16:00 – 17:00 przerwa obiadowa

17:00 – 19:00 WAACKING Patrycja Winiarska (chłopaki – pogadanka z Sajgonem)

19:00 – 21:00 BBOYING Mateusz Lebson Lebek

21:00 – 22:00 przerwa

22:00 – 0:00 TURNIEJ

0:00 – 1:00 OPEN MIND Dawid Reja

1:00 – 4:00 IMPREZA

4:00 – 5:00 TURNIEJ XBOX / PANEL DYSKUSYJNY

5:00 – 7:00 FILM

DODATKOWO: PANELE DYSKUSYJNE, TURNIEJ XBOX KINECT I PROJEKCJE FILMOWE

 

JAK SIĘ ZAPISAĆ NA WARSZTSTY I JAKI JEST KOSZT?

Warsztaty są w pełni darmowe jednak obowiązują zapisy! Liczba miejsc mocno ograniczona.

By się zapisać wyślij maila na adres christmassqueeze@gmail.com w treści wpisując imię i nazwisko, wiek, miejscowość oraz na jakie warsztaty do nas przyjedziesz 🙂

 

Więcej informacji na temat samych warsztatów jak i sylwetek zaproszonych instruktorów znajdziesz na stronie Gminnego Ośrodka Kultury w Milejowie: http://gok-milejow.pl/

 

TURNIEJ TANECZNY:

Turniej w formie ALL STYLES 2vs2. (Nie ważne jaki styl tańczysz, chodzi o to poradzić sobie z muzyką). Pary będziemy dobierać losowo, także nie musicie się martwić brakiem partnera 😉

JUDGES w składzie: Ty, Ty i Wy! Czyli głosuje publiczność poprzez podniesienie w górę odpowiedniego koloru łapki.

Oprawę muzyczną zapewnią nam DJ SMAK oraz BBOY LEBSON z perkusją na żywo! Zapisać się można mailowo (christmassqueeze@gmail.com) lub w przerwie pomiędzy 21:00 a 22:00!

 

JEDZONKO! NAWODNIENIE!

We własnym zakresie. Będzie opcja zamówienia Pizzy! „CoTuJeta” przygotowało dla was specjalna ofertę na ten dzień! Minus 20% na każda zamówioną  pizze!

 

SZCZYTNY CEL:

W tym roku po raz pierwszy będziemy zbierać pieniążki w ramach zbiórki publicznej NBDS z CelPal na Piotrka Kęskę – jednego z najbardziej pozytywnych i roztańczonych ludzi, jacy chodzą po Lubelszczyźnie!