11 grudnia 2023

Czerniczyn: Pielgrzymka na kanonizację Błogosławionego Jana Pawła II

Program wyjazdu na kanonizację Bł. Jana Pawła II i Jana XXIII oraz pielgrzymkę do Włoch w dniach od 24. 04. 2014 do 2. 05. 2014. organizowanej przez proboszcza Par. Św. Jana Chrzciciela w Czerniczynie.

Reklamy


DZIEŃ 1: WYJAZD Z POLSKI – 25.04. 2014 (piątek)
O ustalonej godzinie, spotykamy się na wyznaczonym parkingu w Hrubieszowie. Pakowanie bagaży do autokaru. Następnie wyjedziemy w drogę do Włoch. Przejazd przez Czechy, Austrię. Nocny przejazd autokarem.

DZIEŃ 2: RZYM – 26.04. 2014 (sobota)
Kontynuacja podróży. Wgodzinach popołudniowych przyjedziemy do hotelu w okolicy Rzymu. Zakwaterowanie w Hotelu. Obiadokolacja. Nocleg

DZIEŃ 3: WATYKAN, RZYM – 27.04. 2014 (niedziela)
KANONIZACJA BŁ. JANA PAWŁA II
Wcześnie rano przyjedziemy do Watykanu. Udział w uroczystej Mszy Świetej Kanonizacyjnej Błogosławionego Jana Pawła II. Po uroczystościach zapraszamy na spacer po słynnych placach i fontannach Rzymu: Piazza Navona z Fontanną Czterech rzek, Panteon, Fontanna di Trevi, Plac Hiszpański, Schody Hiszpańskie. Wieczorem powrócimy do Hotelu, kolacja, nocleg.

DZIEŃ 4: RZYM – 28.04.2014 (poniedziałek)
Rano, po śniadaniu przyjedziemy do Rzymu. Udział we Mszy Św. dziękczynnej zaKanonizację. Po południu zobaczymy część klasyczną miasta: cyrk Flawiusza czyli Koloseum oraz Forum Romanum i Kapitol, a następnie nawiedzimy Bazylikę Św. Pawła za Murami. Wieczorem przejazd do Hotelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 5: MONTE CASSINO, SAN GIOVANNI ROTONDO – 29. 04. 2014 (wtorek)
Rano, po śniadaniu, wyjedziemy w stronę Półwyspu Gargano. Po drodze zatrzymamy się na Monte Cassino, gdzie nawiedzimy słynne Benedyktyńskie Opactwo. Następnie przejedziemy do San Giovanni Rotondo, miejscowości w której żył i zmarł Św Ojciec Pio. Nawiedzimy Bazylikę Matki Bożej Łaskawej i grób Świętego. Wieczorem zakwaterowanie w Hotelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 6: MANOPPELO, LORETO – 30. 04. 2014 (środa)
Wczesnym rankiem, po śniadaniu, przyjedziemy do Lanciano – miejsca cudu Eucharystycznego. Nastepnie udajemy się do Manoppello w Abruzji, gdzie od 500 lat w małym kościele Kapucynów czczona jest niezwykła relikwia – płótno znane jako ,,Chusta Św. Weroniki”. Potem udajemy się do Loreto, gdzie nawiedzimy Sanktuarium Matki Bożej oraz Cmentarz Żołnierzy Polskich. Następnie przejedziemy do Hotelu na obiadokolację oraz nocleg.

DZIEŃ 7: PADWA – 01. 05. 2014 (czwartek)
Rano, po śniadaniu przejedziemy do Padwy – miasta Św. Antoniego. Nawiedzimy Bazylikę i grób Świętego, następnie uroczymi uliczkami podjedziemy do centrum Padwy. Zobaczymy Ratusz i słynny uniwersytet, jeden z najstarszych w Europie. Wieczorem wyjedziemy w drogę powrotną do Polski. Nocny przejazd autokarem.

DZIEŃ 8 POWRÓT DO POLSKI – 02. 05. 2014 (piątek)
Kontynuacja podróży. Powrót do Polski w godzinach nocnych.

Całkowity koszt pielgrzymki: 1900 zł + 60 euro : cena zawiera przejazd komfortowym autokarem (wyposażonym w: klimatyzację, barek – płatny we własnym zakresie, wc, rozkładane fotele); 5 noclegów w hotelach **/*** (pokoje 2 osobowe z łazienkami) – istnieje możliwość pokoi 3 – osobowych; wyżywienie 2 razy dziennie: 5 śniadań, 5 obiadokolacji; ubezpieczenie Signal Iduna: NNW (5 000 PLN), KL (10 000 EUR); opieka doświadczonego pilota; podatek VAT; program zwiedzania.
 
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
 
Telefon kontaktowy: 84 697 32 02