Członek Stowarzyszenia Rozwoju Lokalnego Zamojszczyzna laureatem VI edycji konkursu „Lider Innowacji”

Członek Stowarzyszenia Rozwoju Lokalnego Zamojszczyzna – Mirosław Momot – został Laureatem VI edycji konkursu „Lider Innowacji”.

Reklamy

Wyboru nominowanych w czterech kategoriach dokonała kapitula konkursowa, spośród przedsiębiorstw, które poprzez umowę z LAWP korzystają z funduszy unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. W pierwszym etapie wybrano 12 firm, po 3 w każdej kategorii. Wśród nominowanych znalazły się przedsiębiorstwa małe i średnie oraz mikroprzedsiębiorstwa z całego województwa lubelskiego. W drugim etapie zwycięzców wybierali internauci. Wygrywają autorzy najlepszych pomysłów, którzy wykorzystują zewnętrzne wsparcie i w sposób przedsiębiorczy wdrażają innowacje.

Mirosław Momot otrzymał wyróżniający tytuł i podczas Gali Przedsiębiorczości zorganizowanej przez Lubelską Agencję Wspierania Przedsiębiorczości w Lubelskim Centrum Konferencyjnym został Ambasadorem Lubelskich Funduszy Europejskich. Ten zaszczytny tytuł otrzymał w kategorii: Biogospodarka.

Reklamy

­

Firma, której właścicielem jest Pan Mirosław Momot na podstawie wyników prac B+R , wdrożyła innowację w skali rynku międzynarodowego poprzez wprowadzenie ultraszybkiej technologii gradientowego, wieloetapowego utwardzania ultrafioletowego powłok lakierniczych, podwyższającego ich wytrzymałość, twardość i szczelność, realizowanego podczas kompleksowej usługi napraw pojazdów powypadkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Ogłoszenie wyników głosowania oraz wręczenie nagród za realizację innowacyjnych projektów Przedsiębiorcom odbyło się podczas uroczystej Gali Przedsiębiorczości – Ambasadorzy Funduszy Europejskich, zorganizowanej 21 listopada br. w Lublinie. W Gali udział wzięli m.in. reprezentanci władz rządowych i samorządowych oraz przedstawiciele biznesu, nauki i kultury.

Więcej na stronie internetowej: www. zamojszczyzna.org

­

info i fot. Zarząd Stowarzyszenia Rozwoju Lokalnego Zamojszczyzna


Zobacz też:

Ćwiczenia „Przyjazna Energia-22” [ZDJĘCIA]

Ćwiczenia „Przyjazna Energia-22” [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →