Czołowe zderzenie dwóch passatów – nie żyją dwie osoby, jedna w stanie ciężkim

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego na drodze krajowej nr 17. kierująca passatem 28-latka zderzyła się z jadącym z przeciwka innym passatem. W wyniku wypadku zginął 29-letni kierujący passatem i jego 44-letni pasażer.

Reklamy

 

Kierująca samochodem m-ki VW Passat 28-letnia mieszkanka gminy Bełżec jadąc od strony m-ci Lubycza Królewska w kierunku miejscowości Bełżec na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu. Doszło do zderzenia z jadącym prawidłowo z przeciwka samochodem osobowym VW Passat kierowanym przez 29-letniego obywatela Ukrainy.

W wyniku wypadku śmierć poniósł kierowca VW Passata oraz jadący z nim pasażer 44-letni obywatel Ukrainy. Drugi z jadących pasażerów 36-letni obywatel Ukrainy doznał ogólnych potłuczeń ciała oraz stłuczenia goleni lewej.

Kierująca VW Passat kobieta doznała wewnętrznych obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala w Tomaszowie Lubelskim. W chwili obecnej trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn tego wypadku.źródło i fot. KPP Tomaszów Lub.