Czołowe zderzenie Opla z ciężarówką. Nie żyją dwie osoby

Łukowscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego w wyniku którego śmierć poniósł 56 kierowca i 11-letni pasażer Opla. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący autem 56-latek z województwa mazowieckiego zderzył się z samochodem ciężarowym marki Daf.

Reklamy

 

Wczoraj przed godziną 11.00 dyżurny łukowskiej Komendy Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło w Kobiałkach Starych.

Policjanci, którzy udali się we wskazane miejsce ustalili, że doszło do czołowego zderzenia samochodu marki Opel Astra z samochodem ciężarowym Daf. W wyniku tego wypadku groźnych obrażeń ciała doznali poruszający się oplem 56-latek i jego 11-letni syn.

Mimo reanimacji prowadzonej na miejscu wypadku chłopiec zmarł. Jego ojciec w stanie krytycznym został przetransportowany śmigłowcem do szpitala, gdzie w wyniku poniesionych obrażeń również zmarł. Także 25-letni kierowca ciężarówki z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Teraz łukowscy policjanci pod nadzorem Prokuratora będą prowadzili śledztwo, które ma ustalić dokładny przebieg i okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zdrowy rozsądek, zachowanie ostrożności na drodze oraz przede wszystkim o jazdę z bezpieczną prędkością, zapewniającą całkowite panowanie nad pojazdem.

 

 

źródło i fot. KPP Łuków