Czołówka volkswagena z renaultem. 73-letni kierowca zasłabł za kierownicą

Do czołowego zderzenia volkswagena i renaulta doszło wczoraj popołudniu na drodze wojewódzkiej nr 835 w miejscowości Aleksandrów. Jak wynika z wstępnych ustaleń policjantów, do wypadku doszło w wyniku zasłabnięcia 73-letniego kierującego passatem, który na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i tam zderzył się z prawidłowo jadącą laguną. W wyniku wypadku, ranny 73-latek z gm. Aleksandrów trafił do szpitala.

Reklamy


Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi W835 w miejscowości Aleksandrów.

Jak wynika z wstępnych ustaleń policjantów zabezpieczających miejsce zdarzenia, kierujący volkswagenem nagle zjechał na przeciwny pas ruchu, którym prawidłowo poruszał się renault. Tam też doszło do czołowego zderzenia obu pojazdów.

Jak się okazało 73-letni kierujący volkswagena najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą, w wyniku czego nagle zjechał na lewy pas jezdni, gdzie doszło do zderzenia samochodów. Ranny 73-letni kierowca volkswagena z gm. Aleksandrów został zabrany z obrażeniami ciała pogotowiem ratunkowym do szpitala.

Z kolei 60-letni kierujący renaulta z gm. Aleksandrów oraz jego pasażerka nie doznali poważniejszych obrażeń. Obaj kierujący pojazdami byli trzeźwi. W chwili obecnej policjanci wyjaśniają wszystkie szczegóły i okoliczności tego wypadku.źródło i fot. KPP Biłgoraj