Cztery osoby potrącone. Dwaj piesi stracili życie [ZDJĘCIA]

Kierujący Iveco typu laweta potrącił przechodzące przez przejście dwie dziewczynki. Poszkodowane 13 i 14 latka, z potłuczeniami zostały przetransportowane do szpitala. Niestety, tyle szczęścia nie mieli potrąceni dwaj mężczyźni.

Reklamy

Do potrącenia nastolatek doszło wczoraj na jednej z włodawskich ulic. Kierujący Iveco typu laweta na przejściu potrącił przechodzące przez przejście dwie dziewczynki. Poszkodowane z potłuczeniami zostały przetransportowane z potłuczeniami ciała do szpitala dziecięcego w Lublinie. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Okoliczności wypadku wyjaśniają włodawscy policjanci.

Również wczoraj o godz. 19.45, na prostym odcinku drogi powiatowej w Łaszczowie, kierujący Audi 20-latek najechał na 32-latka. Mężczyzna trafił do szpitala, niestety dziś nad ranem zmarł w wyniku poniesionych obrażeń. 20-letni kierowca był trzeźwy.

Reklamy

W tym czasie na drodze panowały trudne warunki atmosferyczne – padał śnieg. Pieszy nie posiadał elementów odblaskowych.

Kolejny tragiczny wypadek miał miejsce w sobotę o godzinie 21.55 w miejscowości Bystrzyca. 39-latek kierujący Volvo potrącił 40-latka na przejściu. Pieszy zmarł na miejscu. Jak ustalili policjanci kierujący był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało 1,2 promila. Pobrana został od niego również krew do dalszych badań. Został zatrzymany.

Dokładne okoliczności wypadków z ofiarami śmiertelnymi badane są pod nadzorem prokuratora – informuje nadkomisarz Andrzej Fijołek – rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie.


źródło i fot. Policja Lubelska


Zobacz też:

Śmiertelny wypadek w Obrowcu [ZDJĘCIA]

Śmiertelny wypadek w Obrowcu [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →