23 lipca 2024

Czy pobiła swoją 2-letnią córeczkę? Dziecko w szpitalu, pijana matka w policyjnym areszcie

Policjanci zatrzymali 23-letnią kobietę, której dwuletnia córka trafiła do szpitala z obrażeniami ciała. Według wstępnych opinii lekarzy obrażenia dziecka mogły powstać w wyniku pobicia. W chwili zatrzymania 23-latka była nietrzeźwa.

Reklamy

 

Opolscy policjanci  pracują nad ustaleniem okoliczności powstania obrażeń dwuletniej dziewczynki. Do sprawy zatrzymano matkę dziecka. 23-latka była nietrzeźwa. 

Wczoraj wieczorem opolscy policjanci zgłoszenie, że do szpitala trafiła dwuletnia dziewczynka z obrażeniami ciała. Jak wynikało z informacji przekazanych przez rodzinę, dziewczynka miała uderzyć się w głowę podczas upadku. 

Reklamy

Z uwagi na opinię lekarzy, według których obrażenia dziewczynki najprawdopodobniej powstały w wyniku pobicia, policjanci zatrzymali 23 – letnią matkę dziecka. Kobieta w chwili zatrzymania była nietrzeźwa.

Trwają czynności, w trakcie których policjanci będą ustalać czy obrażenia, których doznała dziewczynka były spowodowane przez osoby trzecie. Będą sprawdzać również czy matka opiekując się dzieckiem w stanie nietrzeźwości  naraziła je na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczezrbku na zdrowiu.

Reklamy

 

źródło: KPP Opole Lub.