Czytaj Kronikę, podbij Teneryfę!

Chciałbyś spędzić wspaniały, niezapomniany tydzień na luksusowym jachcie na Wyspach Kanaryjskich? Rozkoszować się upalnym słońcem i widokiem turkusowego morza? Kupuj Kronikę Tygodnia i zacznij pakować walizki, bo możesz wygrać wczasy dla dwóch osób o wartości aż 5 500 zł. Do wygrania także 5 000 zł w gotówce i nowoczesny skuter.

Reklamy

„Przeznaczenie” czeka… Ten ekskluzywny, o wdzięcznej nazwie jacht został wyprodukowany w jednej z francuskich stoczni, jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt i urządzony z przepychem. Wraz z wynajętym sternikiem „Przeznaczenie” czeka na dwójkę zwycięzców, którzy spędzą na jego pokładzie niezapomniany, tygodniowy urlop. Kronika Tygodnia funduje także przelot i wyżywienie na czas trwania rejsu. Kto wakacje już zaplanował, może natomiast wygrać inne równie cenne nagrody.

 

Gotówka dla każdego

Reklamy

Drugą nagrodą w konkursie Kroniki Tygodnia jest 5 000 zł w gotówce, które można przeznaczyć na dowolnie wybrany przez siebie cel.

– Bardzo chciałabym wygrać te pieniądze, jestem akurat w trakcie remontu mieszkania i taka kwota podreperowałaby nasz i tak już mocno nadwyrężony budżet. Cieszę się, że kupując Kronikę Tygodnia będę miała dużą szansę na taką wygraną. Na pewno wezmę udział w tym konkursie – mówi jedna z Czytelniczek.

 

Idealny prezent

Trzecią nagrodą w konkursie jest nowoczesny skuter o wartości 3 500 zł, który wraz z nadejściem wiosny stanie się idealnym środkiem transportu dla każdego z Czytelników Kroniki Tygodnia. Wielkimi krokami zbliża się okres komunijny. Ze skutera na pewno ucieszy się każde dziecko przystępujące do Pierwszej Komunii Świętej.

 

Czytaj i wygrywaj!

Co zrobić, aby wygrać te cenne nagrody? To proste. Trzeba co tydzień kupować Kronikę Tygodnia i przez najbliższych 6 tygodni wycinać z niej kupony. Potem wystarczy już tylko przysłać je na adres Kroniki Tygodnia lub przynieść do redakcji, mieszczącej się przy ul. Moranda 4. Każdy z Czytelników może dostarczyć dowolną ilość kuponów, co zwiększa jego szansę na sukces. Zwycięzców wielkiego konkursu Kroniki Tygodnia poznamy już w maju. Zapraszamy do zabawy i życzymy Powodzenia!

 

Wakacje za reklamę

Biznes też musi czasem odpocząć, żeby później jeszcze lepiej prosperować. A gdzie można lepiej zregenerować siły, jak nie na ekskluzywnym jachcie, u wybrzeży Teneryfy, największej w archipelagu Wysp Kanaryjskich? Tak, o nagrodę –  niezapomniane wakacje na jachcie – mogą też powalczyć Reklamodawcy. Warunek udziału w konkursie jest bardzo prosty: w losowaniu wezmą udział Ci, którzy w Biurze Ogłoszeń Kroniki Tygodnia zlecą emisję ogłoszeń o wartości minimum 500 zł netto. Ważne, aby uczynić to w czasie trwania konkursu Kroniki Tygodnia, czyli do 14 maja.

Zapraszamy do Biura Ogłoszeń i kontaktu z przedstawicielami Kroniki Tygodnia pod numerem telefonu 84 638 43 93. Uwaga! Im większa wartość zleconych ogłoszeń, tym większe szanse na wygraną. Powodzenia i ahoj w Makaronezji, czyli na Wyspach Szczęśliwych pośród spienionych fal Oceanu Atlantyckiego.