Dary dla Wilkowa

Lubelszczyzna

Reklamy

W ramach akcji „Stara książka w nowym miejscu. Zbiórka książek dla Wilkowa” mieszkańcy Lubelszczyzny mieli możliwość przekazania książek, lektur i artykułów szkolnych powodzianom z Gminy Wilków. Zainteresowanie akcją przerosło oczekiwania – udało się zebrać 12 tysięcy książek, lektur i pomocy naukowych oraz zeszyty i inne przyborów szkolnych.

W dniu 5 października 2010 r. zostaną przekazane książki i przybory szkolne zbierane przez regionalne biura Posła do Parlamentu Europejskiego, prof. Leny Kolarskiej-Bobińskiej, w ramach akcji „Stara Książa w nowym miejscu. Zbiórka książek dla Wilkowa”.

Reklamy

Transport z Lublina wyruszy około godziny 11.00.

W ramach akcji „Stara książka w nowym miejscu. Zbiórka książek dla Wilkowa” mieszkańcy Lubelszczyzny mieli możliwość przekazania książek, lektur i artykułów szkolnych powodzianom z Gminy Wilków. Akcja była prowadzona równocześnie w Biurach Poselskich w Lublinie, Białej Podlaskiej, Zamościu, Łukowie oraz Chełmie.

Zainteresowanie akcją przerosło oczekiwania. Dzięki zaangażowaniu mieszkańców udało się zebrać 12 tysięcy książek, lektur i pomocy naukowych oraz zeszyty i inne przyborów szkolnych.

Transport darów ze zbiórki wyruszy 5. października 2010 roku o godz. 11.00 z Biura Poselskiego przy ul. Chopina 23/5.

***

Info:
Biuro Poselskie
prof. Leny Kolarskiej-Bobińskiej