2 grudnia 2023

Diler narkotyków zatrzymany przez CBŚP

Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi 20 – letniemu mężczyźnie, który został zatrzymany przez policjantów Centralnego Biura Śledczego Policji. Podejrzany rozprowadzał znaczne ilości narkotyków na terenie województwa lubelskiego. Funkcjonariusze zabezpieczyli 1800 gramów marihuany. Taka ilość wystarczyłaby do przygotowania 7200 tzw. działek.

Reklamy

 

Policjanci Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Narkotykowej lubelskiego Zarządu CBŚP zatrzymali 20 – letniego Marcina P. Mężczyzna podejrzany jest o wprowadzania do obrotu na terenie powiatów puławskiego i ryckiego znacznych ilości narkotyków. 

W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania podejrzanego, funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli 1800 gram marihuany. Taka ilośc narkotyku wystarczyłaby do przygotowania 7200 tzw. działek.

Reklamy

Marcin P. usłyszał zarzuty udzielania i posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

Prokurator Prokuratury Rejonowej w Puławach, który nadzoruje sprawę, zastosował wobec podejrzanego wolnościowe środki zapobiegawcze w postaci poręczenia majątkowego, dozoru Policji oraz zakazu opuszczania kraju.

Sprawa ma charakter rozwojowy. Śledczy ustalają teraz zarówno odbiorców, jak i dostawców Marcina P.

 

 

źródło i fot. CBŚP Lublin