Dni Werbkowic i Dzień Cukrownika

Werbkowice

Reklamy

Urząd Gminy Werbkowice, Krajowa Spółka Cukrowa S.A. oddział „Cukrowania Werbkowice”, Gminny Ośrodek Kultury w Werbkowicach oraz MLKS Kryształ Werbkowice składają serdeczne podziękowania wszystkim zespołom oraz osobom bezpośrednio uczestniczącym w realizacji programu Dni Werbkowic oraz Dzień Cukrownika w dn. 9 – 11 lipca 2010.

Organizatorzy szczególne podziękowania składają m.in. policji, firmie ochroniarskiej, pracownikom urzędu Gminy Werbkowice, Cukrowni oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Werbkowicach za sprawną organizację imprezy, wielkie zaangażowanie i poświęcenie.

Słowa uznania oraz podziękowania należą się gwieździe wieczoru – zespołowi Brathanki, naszym przyjaciołom z Ukrainy: zespołowi wokalnemu Rodzynka, grupie tanecznej Show Balet ATLANTYK, grupie kozackiej ze Lwowa oraz zespołom i grupom: zespołowi Górzanki z Gozdowa, zespołowi śpiewaczemu z kapelą z Honiatycz, zespołowi Arabeska z Mircza, zespołowi Polanie z Wolicy, kapeli Stah z Werbkowic, zespołowi Baflo i Max Dance, grupie tanecznej JAZZ, grupie ILUZJA oraz kabaretom: Szara Eminencja z Werbkowic i Czwarta Fala z Kielc za przygotowanie części artystycznej oraz konferansjerom: Marii Marut i Sławomirowi Stasiukowi.

Organizatorzy mają nadzieję, że przyszłoroczne obchody Dni Werbkowic oraz Dnia Cukrownika, będą cieszyły się również sympatią i zainteresowaniem publiczności. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby zabawa była udana.

GALERIA »