Dwa wypadki w jednym miejscu. Ranna piesza

32-latka z gm. Biłgoraj trafiła do szpitala na skutek potrącenia przez samochód. W ogrodzenie jej posesji wjechał volkswagen, którego kierująca na łuku jezdni wpadła w poślizg. Kiedy poszkodowana właścicielka wyszła na zewnątrz, a pojazd został już usunięty na pobocze, wtedy ponownie inny samochód uderzył w ogrodzenie i stojących przy nim ludzi.

Reklamy

 

Do wypadku doszło w piątek wieczorem w miejscowości Sól. Według wstępnych ustaleń policjantów zabezpieczających miejsce zdarzenia, wynika iż 29-latka z gm. Biłgoraj podróżująca volkswagenem, na łuku jezdni wpadła w poślizg i tyłem swojego pojazdu uderzyła w ogrodzenie jednej z posesji.

Na szczęście nikomu nic się nie stało, a właściciele posesji którzy wyszli na zewnątrz pomogli 29-latce usunąć pojazd na pobocze. Wtedy z drogi wypadł kolejny samochód. Tym razem w poślizg wpadł kierowca fiata, który uderzył w to samo miejsce, co poprzedni pojazd, wjeżdżając w stojących tam ludzi.

Kierowcy fiata w wieku 31-lat ze Stalowej Woli nic się nie stało. Mężczyzna potrącił dwoje pieszych, poszkodowanych właścicieli posesji, 32-latkę oraz 29-letniego mężczyznę.  W zdarzeniu ranna została kobieta, która trafiła do szpitala ze złamaną miednicą.

Wszyscy uczestnicy zdarzeń byli trzeźwi.źródło i fot. KPP Biłgoraj