17 lipca 2024

Dwie osoby nie żyją w wyniku zderzenia osobówki z autokarem

Chełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj nad ranem na trasie Chełm-Włodawa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobówką zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym autobusem. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosły dwie osoby jadące samochodem osobowym. Policjanci ustalają tożsamość ofiar wypadku.

Reklamy

 

Dzisiaj około godziny 3.30 dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Malinówka.

Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem osobowym jadąc w kierunku Chełma z nieustalonych dotychczas przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym tym pasem autokarem.

Reklamy

W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniosła pasażerka samochodu osobowego oraz kierowca, który na skutek odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu.

Autokarem podróżowało ponad 40-stu obcokrajowców. Trzech z nich zostało przewiezionych do szpitala, gdzie po udzieleniu pomocy medycznej zostali zwolnieni. Kierujący nim 47-letni obywatel Łotwy był trzeźwy.

Reklamy

Teraz policjanci prowadzą czynności, które mają na celu ustalenie wszystkich okoliczności tego zdarzenia oraz tożsamości ofiar.źródło i fot. KMP Chełm