Dzień Dziecka w Kole PZW nr 35 „Pogranicze” w Dołhobyczowie

Deszczowy sobotni poranek 01 czerwca 2013 r. nie zapowiadał tak wspaniałej zabawy z okazji Dnia Dziecka. Jednak po południu wypogodziło się i nad zbiornik wodny „Kadłubiska” stawiło się 45 młodych wędkarzy w towarzystwie rodziców, dziadków i rodzeństwa.

Reklamy

Deszczowy sobotni poranek 01 czerwca 2013 r. nie zapowiadał tak wspaniałej zabawy z okazji Dnia Dziecka. Jednak po południu wypogodziło się i nad zbiornik wodny „Kadłubiska” stawiło się 45 młodych wędkarzy w towarzystwie rodziców, dziadków i rodzeństwa. Koło PZW nr 35 „Pogranicze” w Dołhobyczowie tradycyjnie już zorganizowało dla nich „Wędkarski Dzień Dziecka”. Przybyły dzieci, które należą do PZW, ale większość to młodzi adepci wędkarstwa, którzy dopiero zaczynają swoją wędkarską przygodę. Swoje pierwsze kroki stawiały pod czujnym okiem starszych członków Koła. Wędkarze przygotowali dla każdego z nich paczki ze słodyczami i drobnymi upominkami oraz ognisko z pieczonymi kiełbaskami. Dzieci mogły powędkować do woli – uciechę i radość sprawiała każda złapana rybka (wszystkie ryby na koniec imprezy odzyskały wolność).
Wiemy już, że część z dzieci skorzysta z promocji „Wakacje z wędką” – którą corocznie organizuje Okręg PZW w Zamościu. I tak zaszczepiona zostaje wspaniała wędkarska pasja.

Koło PZW nr 35 „Pogranicze” w Dołhobyczowie

Reklamy