18 lipca 2024

Dziennik Wschodni o powiecie hrubieszowskim

Pewna hrubieszowianka postanowiła zadbać o swoją urodę i w jednej z wysyłkowych firm kosmetycznych zamówiła dla siebie kosmetyki na wartość 200 zł.

Reklamy

a target=”_blank” href=”http://dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080731/AKTUALNOSCI/526121282&SearchID=73325744591114″>więcej >>

***

Reklamy

Pielęgniarki nie odejdą od łóżek

Pielęgniarki i położne z hrubieszowskiego szpitala chcą podwyżek. Protestu jednak nie będzie.
Po rozmowach m. in. z udziałem starosty zrezygnowały z planowanego strajku. Ale są gotowe wrócić do pomysłu, jeśli obietnice nie zostaną spełnione.
więcej >>

Reklamy

***

Tico wjechało w rowerzystę

37-latka spod Horodła zagapiła się na skrzyżowaniu ulic Kolejowej z Basaja w Hrubieszowie i wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusiła pierwszeństwo przejazdu.
więcej >>

***

Ukradł gminie rower „Jubilat”

Jednoślady zakupione swego czasu przez Urząd Gminy w Hrubieszowie miały służyć turystom. W poniedziałek na jeden z nich połakomił się 53-latek z pobliskich Wołajowic.

Wszedł do siedziby gminy jak gdyby nigdy nic, a wychodząc zabrał ze sobą jeden z rowerów przechowywanych w gminnym magazynku.
więcej >>

***

Cierpienia młodego gwałciciela

Zrobiło się, teraz trzeba cierpieć – tak zareagował na karę 6,5 roku więzienia 21-letni mieszkaniec gminy Hrubieszów.
Michał T. odpowiadał przed sądem za zgwałcenie trojga mieszkańców rodzinnej wioski oraz pobicie.
więcej >>

***

Pięciolatek pod kołami auta pani sędzi

Widząc, co się stało, kilku mężczyzn bez chwili namysłu podniosło do góry samochód i oswobodziło uwięzionego pięciolatka. Chłopiec z urazem głowy i narządów wewnętrznych został odwieziony do szpitala. Autem kierowała 31-letnia sędzia z Hrubieszowa.
więcej >>