Ford najechał na tył Audi. 4 osoby w szpitalu

Łęczyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj w miejscowości Barki gm. Cyców. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 26 – letni kierujący pojazdem marki Ford Mondeo najechał na tył samochodu marki Audi. Do szpitali zostało przewiezionych trzech pasażerów audi oraz kierujący fordem.

Reklamy

 

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 16.00 w miejscowości Barki gm. Cyców. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Mondeo na prostym odcinku drogo najechał na tył pojazdu marki Audi kierowanym przez 57 – latka z gm. Adamów.

W wyniku tego kierujący audi zjechał do przydrożnego rowu, po czym uderzył w przepust zatrzymując się na poboczu drogi. Z kolei kierujący fordem dachował i zatrzymał się w przydrożnym rowie.

Reklamy

W wyniku tego zdarzenia do szpitala w Łęcznej i Lublinie zostało przewiezionych trzech pasażerów audi – 61 – letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, 64 – letni mieszkaniec Łukowa i 69 – letni mieszkaniec Parczewa oraz kierujący fordem.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości uczestników zdarzenia. Okazało się że byli trzeźwi. Kierującemu fordem policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania.

 

 

źródło i fot. KWP Lublin