Galeria Twierdza: I Ogólnopolski Telewizyjny Casting Monster High

23 marca 2014 r. w Galerii Twierdza w Zamościu odbędzie się I OGÓLNOPOLSKI TELEWIZYJNY CASTING MONSTER HIGH®. Ogromna scena, kolorowe reflektory, profesjonalne nagłośnienie. Telewizja, kamery, wywiady i… uwielbiany przez wszystkich MONSTER HIGH TM ®! Wydarzenie, które na długo zostanie w Państwa pamięci.

Reklamy

Najważniejszym punktem eventu będzie casting do teledysku MONSTER HIGH TM ®.W dniu 23 marca w castingu będą mogły wziąć udział dzieci w wieku od 7 do 13 lat, które zapiszą się na listę castingową. Rejestracja będzie dostępna od godz. 12.30 i potrwa do 17.30. Rejestracji dzieci dokonuje rodzic lub opiekun prawny posiadający upoważnienie, podając dane swoje oraz zgłaszanego. Każdy z uczestników otrzymuje numer startowy, określający kolejność wejścia na scenę. Regulamin konkursu będzie dostępny w stanowisku rejestracji, w dniu castingu.


Droga do wielkiej kariery wiedzie przez trzy etapy:

ETAP 1 to występ na wielkiej scenie w Galerii Twierdza w Zamościu. Zadaniem każdego
z uczestników konkursu będzie zaprezentowanie na scenie fragmentu utworu pt. „Jesteśmy Monster High TM ®”. Zwycięzca przejdzie do kolejnego etapu.

ETAP 2 to weekendowe warsztaty szkoleniowe. Zajęcia z laureatami castingów poprowadzą profesjonalni choreografowie. Umiejętności wokalne dzieci szkolić będzie Gwiazda polskiej sceny muzycznej.

EATP 3 to wielki finał. Na zwycięzców czeka zaproszenie na plan filmowy i nagranie teledysku do MONSTER HIGH TM®, który zostanie wyemitowany w telewizji. Najbardziej utalentowane Dzieci
z całej Polski, profesjonalna ekipa filmowa oraz wyjątkowe stroje Monster High TM® – możesz być wśród nich .

To nie koniec atrakcji…. W niedzielę, specjalnie dla Klientów Galerii Twierdza zostanie zbudowana Akademia Monster High TM ® w ramach której atrakcje zostaną podzielone na cztery tematyczne komnaty:

1. Stanowisko Magii i Czarów – eksperymenty chemiczno-fizyczne,

2. Stanowisko filmowej charakteryzacji Monster High TM® z udziałem najlepszych polskich charakteryzatorów filmowych,

3. Fotograficzne Atelier Monster High TM ®

4. Akademia plastyczna Monster High TM ®

 

Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

Szczegóły na www.galeriatwierdzazamosc.pl

Serdecznie zapraszamy.