GOPS Hrubieszów: Wielka zbiórka darów w ramach akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Hrubieszowie informuje, że rozpoczęła się rejestracja sztabów do Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ 2013.

Reklamy

 

Szczegóły na stronie www.pdpz.pl 

 

Zbiórki stacjonarne będą odbywać się w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 14:30. Jednocześnie informujemy, że Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Hrubieszowie posiada dostępne materiały akcyjne. Instytucje lub osoby, które zadeklarują chęć uczestnictwa mogą odbierać materiały w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej ul. B. Prusa 8, na I piętrze w pokoju nr 12, u Pani Moniki Kulczyckiej, tel. 846962684 wew. 34.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY w dniu 1 grudnia 2013r. W godzinach 8:00 – 15:00 na XXI OGÓLNOPOLSKĄ WIELKĄ ULICZNĄ ZBIÓRKĄ DARÓW miejsce: parter budynku Urzędu Gminy Hrubieszów przy ul. Bolesława Prusa 8 ZBIERAMY TYLKO I WYŁĄCZNIE DARY RZECZOWE: odzież, obuwie, zabawki, książki, słodycze, żywność długoterminową, ziemiopłody, itp.

DARY PRZEKAZANE ZOSTANĄ DZIECIOM POTRZEBUJĄCYM m.in. Z RODZIN WIELODZIETNYCH, NIEPEŁNYCH, ROZBITYCH BĘDĄCYM W TRUDNEJ SYTUACJI MATERIALNEJ, DZIECIOM NIEPEŁNOSPRAWNYM PODOPIECZNYM DOMÓW DZIECKA, ŚWIETLIC ŚRODOWISKOWYCH, SCHRONISK, SIEROCIŃCÓW A TAKŻE INNYCH PLACÓWEK SZKOLNO – WYCHOWAWCZYCH I OPIEKUŃCZYCH.

ZGODNIE Z TRADYCJĄ AKCJI ZBIÓRKI ORGANIZOWANE SĄ Z MYŚLĄ O DZIECIACH W NAJBLIŻSZYM OTOCZENIU.

 

GOPS Hrubieszów