Groźny wypadek na DK-12. 7 osób w szpitalu

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj rano w miejscowości Stołpie. Obywatel Ukrainy kierujący samochodem marki BMW zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem marki Nissan. W wyniku tego zdarzenia łącznie siedem osób zostało przewiezionych do szpitala.

Reklamy

 

Dzisiaj przed godziną 8.00 dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Stołpie na drodze krajowej nr 12.

Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem marki BMW 37-letni obywatel Ukrainy, jadąc w kierunku Lublina, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Nissan, którym kierował 46-letni obywatel Ukrainy.

W BMW podróżowało pięć osób, z kolei w Nissanie dwie osoby. Wszystkie karetką pogotowia zostały przewiezione do szpitala. Na hospitalizacji pozostał kierowca BMW i jeden z pasażerów tego auta.

Pozostałe osoby po badaniach zostały zwolnione. Obydwaj kierujący byli trzeźwi. Prawdopodobną przyczyną tego wypadku mogło być zaśnięcie kierowcy BMW. Wszczęte w tej sprawie postępowanie ma na celu ustalenie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

 

 

źródło i fot KMP Chełm