Horodło i okolice w starej fotografii

HrubieszówHorodło

Reklamy

Bardzo często, patrząc na nasze zdjęcia, powracamy do chwil, które już dawno minęły. Powracają wspomnienia i miejsca, które kiedyś odwiedzaliśmy i są drogie naszemu sercu.

***

Parafia p.w. Św. Jacka w Horodle wraz z Towarzystwem Miłośników Ziemi Horodelskiej postanowiła zorganizować wystawę pod tytułem – „Horodło i okolice w starej fotografii”.

Jednak nim cokolwiek zostanie zorganizowane, liczymy na pomoc mieszkańców, którzy należą do naszej parafii. Mamy nadzieję, iż znajdą oni w swoich zbiorach różne stare fotografie przedstawiające zarówno swoich bliskich jak i piękne, okoliczne tereny. Liczymy, że znajdzie się grupa osób, która zechce udostępnić swoje zdjęcia w celu wzbogacenia zbioru naszej wystawy. Obecnie jesteśmy na etapie realizowania pomysłu i zbierania fotografii (zapewniamy, iż wszystkie zdjęcia w nienaruszonym stanie powrócą do właścicieli).

Zeskanowane fotografie prosimy o wysłanie na adres e-mail: dominik.kukielka@gmail.com

bądź dostarczenie osobiście do parafii w Horodle dn Dominikowi.

Będziemy bardzo wdzięczni za zaangażowanie i mamy nadzieję, iż z Państwa pomocą uda nam się stworzyć liczną galerię, będącą ciekawym zbiorem, mówiącym o życiu naszych bliskich.

***

dn Dominik Kukiełka
Angelika Ambroziewicz
Parafia p.w. Św. Jacka w Horodle

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009