II Międzypowiatowy Festiwal Zespołów Śpiewaczych – Werbkowice 2012

Gminny Ośrodek Kultury w Werbkowicach zaprasza wszystkich miłośników pieśni i piosenek ludowych na II Międzypowiatowy Festiwal Zespołów Śpiewaczych – Werbkowice 2012.

Reklamy

Festiwal odbędzie się 18 listopada 2012 roku o godzinie 11:00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Werbkowicach.

Powodzenie i duże zainteresowanie ubiegłorocznym Festiwalem ( ponad  40 zespołów oraz kilkunastu solistów- co stanowiło grupę około 400-stu uczestników ) sprawiło, że impreza ta na stałe wpisała się w kalendarz naszych corocznych wydarzeń kulturalnych.

Głównym celem przeglądu jest popularyzacja pieśni i piosenek ludowych naszego regionu. Festiwal stwarza także możliwość konfrontacji dorobku artystycznego zespołów oraz integrację i wymianę doświadczeń uczestników i instruktorów.

Zapraszamy.

 


 

KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI

(ORIENTACYJNY CZAS POSZCZEGÓLNYCH PREZENTACJI)

 

GODZ. 11.00– ROZPOCZĘCIE FESTIWALU


GODZ. 11.15– POCZĄTEK PREZENTACJI

1. HALINA RADOMSKA– GCK WOJSŁAWICE

2. ZOFIA SULIKOWSKA– GCK WOJSŁAWICE

3. LEOKADIA PROKOPCZUK– GOKiT DOROHUSK

4. JÓZEFA STASIUK– GOKiT DOROHUSK

5. MACIEJ WOJTASIUK– ZAMOŚĆ

6. CZESŁAWA MOJSYN– GCK WOJSŁAWICE

7. HALINA MYSAKOWSKA– GOKiT DOROHUSK

8. MARIAN KULIK– GOK WERBKOWICE

9. EWA HORDYJ– SKK HRUBIESZÓW

10. EMILIA SOKÓŁ

ZDZISŁAWA ORDYNIEC– GOK STARY ZAMOŚĆ

11. JOLANTA URBANSKY

MIECZYSŁAW SIDORUK– GOKiT DOROHUSK

12. DANUTA DOMIŃCZUK

KRYSTYNA KAWALEC– GOKiT DOROHUSK

 

GODZ. 13.00– PRZERWA TECHNICZNA


GODZ. 13.10– DALSZY CIĄG PREZENTACJI 

13. „NADBUŻAŃSKI KLON ZIELONY”– GOKiT DOROHUSK

14. „WESOŁE SĄSIADKI”– GOKiT DOROHUSK

15. „ZAGÓRZANKI”– GOK SUSIEC

16. „KUMOWIANKI”– SOK LEŚNIOWICE

17. „RAKOŁUPIANKI”– SOK LEŚNIOWICE

18. „JARZĘBINKI”– UG ŻMUDŹ

19. „SIELANKI”– SOK LEŚNIOWICE

20. „METAMORFOZA”– GOK BIAŁOPOLE

21. „STOKROTKI”– GOK DOŁHOBYCZÓW

22. „KALINA”– GOK RACHANIE

 

GODZ. 14.30– PRZERWA TECHNICZNA


GODZ. 14.45– DALSZY CIĄG PREZENTACJI

23. „POLANIE”– GOK WOŁAJOWICE

24. „ECHO”– GOK MIRCZE

25. „BOROWIANKI”– GOK BIAŁOPOLE

26. „UDRYCZANKI”– GOK STARY ZAMOŚĆ

27. „SAMI SWOI”– GOK HORODŁO

28. „KRESOWIANKI”– GOK DOŁHOBYCZÓW

29. „HUCZWIAŃSKIE ECHO”– ZNP HRUBIESZÓW

30. „ZESPÓŁ ZE SZPIKOŁOS”– GOK WOŁAJOWICE

31. „KANTATA”– SOK KOMARÓW OSADA

32. „POKOLENIE”– GOK WOŁAJOWICE

33. „GÓRZANKI”– GOK WERBKOWICE

34. „ZUZANKI”– GOK WOŁAJOWICE

35. „WRZOS”– GOK DOŁHOBYCZÓW

36. „POGRANICZE”– GOK DOŁHOBYCZÓW

37. „JUTRZENKA”– GOK WOŁAJOWICE

38. „KOPYŁOWIANIE”– GOK HORODŁO

39. „PROMIEŃ”– SKK SŁONECZKO

40. „ZŁOTY WIEK”– KS. HDK HRUBIESZÓW

 

GODZ. 17.30– PRZERWA TECHNICZNA


GODZ. 17.45– DALSZY CIĄG PREZENTACJI

41. „OGRODNICZKI”– KGW ŁABUŃKI PIERWSZE

42. „ŁOPIEŃCZANKI”– GOK ŁOPIENNIK GÓRNY

43. „KRESOWIANIE”– GOK HORODŁO

44. „ZES.ŚPIEW. Z KAPELĄ Z HONIATYCZ– GOK WERBKOWICE

45. „BIESIADA”– KRASNOSTAWSKI DOM KULTURY

46. „WÓJTOWIANIE”– KRASNOBRODZKI DOM KULTURY

47. „ALE BABKI”– GOKiT DOROHUSK

48. „LOTOS”– GOK WERBKOWICE

49. „KORAL”– KAMIEŃ

50. „POGRANICZE”– UG LUBYCZA KRÓLEWSKA

51. „KAPELUŚKA”– GOK WOŁAJOWICE

 

GODZ. 19.15– ZAKOŃCZENIE PREZENTACJI, OBRADY JURY

GODZ. 19.45– OGŁOSZENIE WYNIKÓW, ZAKOŃCZENIE FESTIWALU

 

UWAGA!

GODZINY PREZENTACJI MAJĄ CHARAKTER ORIENTACYJNY I MOGĄ W NIEZNACZNYM STOPNIU ODBIEGAĆ OD ZAŁOŻONYCH.

SEKRETARIAT FESTIWALU CZYNNY BĘDZIE W GODZINACH 10:00- 15:00

W ZWIĄZKU Z TYM PROSIMY ZESPOŁY WYSTĘPUJĄCE W PÓŹNIEJSZYCH GODZINACH O PRZYBYCIE NAJPÓŹNIEJ DO GODZINY 14:30