„Indiańska zabawa” w Husynnem

HrubieszówHusynne

Reklamy

Uczniowie podzielili się na plemiona, budowali namioty TIPI, które pięknie ozdobili a także wybrali sobie indiańskie imiona. Dużo frajdy z zabawy było przy malowaniu indiańskich makijaży.

W dniach 22 – 26 czerwca 2009 roku 36 uczniów Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem z opiekunami bawiło się w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.

Aby dać wytchnienie od codzienności i wprowadzić dzieci w pogodny nastrój i aktywną zabawę wszyscy wybrali się w „świat Indian”. Uczniowie podzielili się na plemiona, budowali namioty TIPI, które pięknie ozdobili a także wybrali sobie indiańskie imiona. Dużo frajdy z zabawy było przy malowaniu indiańskich makijaży. Nie zabrakło oczywiście strojów w indiańskim stylu jak również zajęć ruchowych.

Ponadto uczniowie wykonali wielki plakat na asfalcie informujący o skutkach picia alkoholu, palenia papierosów i sięgania po narkotyki. Na zakończenie przy ognisku i wspólnej zabawie wszyscy uczestnicy otrzymali upominki.

Kierownikiem wypoczynku była pani dyrektor Marzanna Adamczuk, koordynatorami kampanii były: pani Anna Myśliwiec i pani Magdalena Orzechowska, a atrakcyjną zabawę zapewniały panie: Anna Lisiczyńska, Beata Edelman, Małgorzata Dąbrowska, Barbara Myśliwiec, Agnieszka Łaszkiewicz – Chrastina i Jadwiga Futa.

info i foto
SP w Husynnem

zobacz zdjęcia »

Hrubieszow LubieHrubie 2009