Informacje z Gminy Hrubieszów

W dniu 22 września 2007 r. w świetlicy wiejskiej w Czerniczynie odbędzie się Święto Pieczonego Ziemniaka. Początek spotkania zaplanowany został na godz. 15:00. Organizatorami święta są: Koło Gospodyń Wiejskich w Czeniczynie, Rada Sołecka Wsi Czerniczyn oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Czerniczynie

Reklamy

W dniu 23 września 2007 r. w świetlicy wiejskiej w miejscowości Ubrodowice odbędzie się uroczystość Jubileuszu 40-lecia Koła Gospodyń połączona z Dniem Seniora. Rozpoczęcie spotkania zaplanowane zostało na godz. 12:00. Natomiast o godz. 10:30 odbędzie się msza święta w miejscowej kaplicy w intencji seniorów. Organizatorami są: Koło Gospodyń Wiejskich, Rada Sołecka Wsi Ubrodowice i Gminny Ośrodek Kultury w Hrubieszowie z/s w Wołajowicach.

W dniu 29 września 2007 r. w Szkole Podstawowej w Cichobórzu odbędzie się Dzień Seniora. Rozpoczęcie zaplanowane jest na godz. 15:00. Organizatorami spotkania są: Koło Gospodyń Wiejskich, Rada Sołecka Wsi Cichobórz i Gminny Ośrodek Kultury w Hrubieszowie z/s w Wołajowicach.

W dniu 30 września 2007 r. w świetlicy wiejskiej w miejscowości Wolica odbędzie się spotkanie integracyjne Święto Pieczonego Ziemniaka. Rozpoczęcie imprezy zaplanowane zostało na godz. 12:00.Organizatorami są: Koło Gospodyń Wiejskich i Rada Sołecka Wsi Wolica oraz Gminny Ośrodek Kultury w Hrubieszowie z/s w Wołajowicach.

(-) Jan Mołodecki
Wójt Gminy Hrubieszów