Interaktywny dzień dziecka w Stylowym

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu serdecznie zaprasza na interaktywny Dzień Dziecka. 1 i 2 czerwca (sobota-niedziela) 2013 na najmłodszych kinomanów czeka mnóstwo radości i niezapomniana zabawa.

Reklamy

W programie: interaktywna podłoga (w holu przed wejściem do sal kinowych), przedpremierowe pokazy animacji: „Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta 3D”  i „Thor ratuje przyjaciół” oraz repertuar pełen bajek.

Interaktywna podłoga to nowoczesna forma zabawy, która w magiczny sposób łączy ruch człowieka z wyświetlaną na podłodze projekcją. W wyniku tego każdy, kto chodzi po interaktywnej podłodze doświadcza niesamowitego wrażenia wejścia w wyświetlany obraz i interakcji z nim.

Reklamy

 

TAJEMNICA ZIELONEGO KRÓLESTWA 3D

Twórcy „Epoki lodowcowej” i „Rio” przedstawiają pełne akcji i humoru widowisko w spektakularnym 3D, które w pełni zasługuje na miano animowanego Avatara. Profesor Bomba jest zwariowanym naukowcem, który pragnie udowodnić, że ukryty przed ludzkim wzrokiem miniaturowy świat niezwykłych istot, zwany Zielonym Królestwem, istnieje naprawdę. Profesor jest jedynym człowiekiem, który wierzy w jego istnienie. Do chwili, kiedy jego kilkunastoletnia córka, Mary Katherine, podlega niesamowitej transformacji i przeniesiona zostaje do Zielonego Królestwa. Tam wraz z grupą nowych przyjaciół musi stawić czoła wrogim siłom, które chcą pozbawić władzy Matkę Naturę, królową tej krainy. Wspólnie przeżyją wielką przygodę i uratują świat Zielonego Królestwa… i nasz własny.

 

TEDI I POSZUKIWACZE ZAGINIONEGO MIASTA 3D

Tedi Stones od dziecka marzy, by zostać łowcą skarbów. Zabawny zbieg okoliczności sprawia, że poczciwy budowlaniec zostaje wzięty za profesora archeologii. Razem z piękną podróżniczką Sarą, postrzelonym Peruwiańczykiem Freddy’m, psem-łakomczuchem Jeffem i niemą papugą „Angry Birdem” Belzonim, wyrusza na poszukiwania Zaginionego Miasta Inków. Legenda głosi, że ukryto tam magicznego Złotego Bożka, który obdarza swego właściciela nieśmiertelnością. Tropem ekipy łowców przygód podąża czarny charakter Arnoldson, działający na zlecenie międzynarodowej szajki rabusiów dzieł sztuki.

 

THOR RATUJE PRZYJACIÓŁ 2D

W niezwykłej krainie Wikingów wszystko jest możliwe. Tu marzenia naprawdę się spełniają. Thor, pewny siebie nastolatek, mając jako oręż magiczny młot i wsparcie niezbyt doskonałych bogów, wyrusza na wielką wyprawę przeciw złej królowej i armii Olbrzymów, którzy zagrażają jego wiosce. Czy uda mu się ich pokonać?

„Thor ratuje przyjaciół” to mądra i zabawna opowieść o sile, która drzemie w każdym z nas, o odwadze i roli prawdziwej przyjaźni.

 

Zapraszamy!