Inwestuj we własne umiejętności

W dniach od 22 do 29 marca br. w Białej Podlaskiej, Chełmie oraz Zamościu studenci oraz absolwenci uczelni wyższych mieli okazję uczestniczyć w profesjonalnych warsztatach pt. „Inwestuj we własne umiejętności”. Warsztaty miały na celu zachęcenia studentów do samodoskonalenia.

Reklamy

Podczas szkoleń uczestnicy zdobyli wiedzę na temat wystąpień publicznych, autoprezentacji, sposobu walki ze stresem, metod zwiększających szanse na osiągnięcie sukcesu, a także dowiedzieli się gdzie szukać pierwszej pracy i od czego zacząć. To tylko część zagadnień, które zostały  przedstawione i omówione podczas spotkań w Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie oraz Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu. Projekt miał charakter szkoleniowo–warsztatowy, podzielony na dwa bloki tematyczne: „Wizerunek i Kariera”

W warsztatach wzięło udział ponad 150 osób. Najlepszym podsumowaniem są opinie uczestników projektu.:

„Wiem, kim jestem! Dowiedziałam się, iż jestem osobą, która poprzez swój uśmiech sprawia wrażenie optymisty. Dzięki warsztatom, wiem co mogę robić  i jak promować swój wizerunek…”

Ewelina, Chełm

 

„Na tym szkoleniu można było uzyskać wiele informacji dotyczących tego, jak można „zabłysnąć” w przyszłości. Bardzo mi się podobało, ponieważ poznałam kilka cennych wskazówek. Szkolenie oceniam na ocenę 5, ponieważ było zrozumiałe, interesujące oraz nie było czasu na tzw. „nudę”. Chętnie będę opowiadała o tym szkoleniu swoim znajomym”

Edyta, Chełm

 

„Szkolenie bardzo mi się podobało. Warsztaty z Wizerunku w których uczestniczyłam pozwolą mi w przyszłości na właściwą promocję własnej osoby. Ponadto myślę, że podczas wystąpień publicznych zastosuję się do wskazówek szkoleniowca, dzięki czemu odniosę sukces.”

Magdalena,  Biała Podlaska

 

„Warsztaty pozwoliły mi się wewnętrznie otworzyć i odkryć te wartości, o których po prostu zapomniałam. Od dziś będę inaczej patrzeć na swoje szanse, na wewnętrzny rozwój. Wiem, że mogę więcej, wystarczy tylko samodyscyplina i wygram swoją walkę ze stresem. Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w tych warsztatach. Jedyne czego mi brakowało to więcej czasu, bo na ten temat mogłabym słuchać więcej.”

Justyna , Zamość