16 czerwca 2024

Jazdę zakończył na… budynku mieszkalnym [ZDJĘCIA]

20-letni kierowca Forda stracił panowanie nad pojazdem, „pokonał” ogrodzenie i wjechał na „ziemniaczane pole”, zatrzymując się w końcu na budynku mieszkalnym, który „stanął” na jego drodze.

Reklamy

Do zdarzenia doszło w piątek po południu, w miejscowości Majdanek, w gminie Tomaszów Lubelski.

– Mundurowi, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że 20-letni kierowca samochodu osobowego marki Ford, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w ogrodzenie posesji.

Reklamy

Czytaj: Zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Zginął na miejscu [ZDJĘCIA]

W konsekwencji, miłośnik szybkiej jazdy uszkodził ogrodzenie i pojechał dalej, przez pole, gdzie rosły ziemniaki. Zatrzymał się dopiero na środku posesji uderzając w budynek, który „stanął” mu na drodze. Na szczęście kierujący nie odniósł poważnych obrażeń – relacjonuje aspirant Monika Ryczek z tomaszowskiej Policji.

Reklamy

Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że młody mężczyzna był trzeźwy. Okazało się jednak, że posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Zobacz też:

Czołowe zderzenie BMW ze Skodą. Jedna osoba nie żyje, cztery przetransportowano do szpitala [ZDJĘCIA]

Zerknij na Instagram →Chcesz podzielić się informacjami z Hrubieszowa i powiatu hrubieszowskiego z Czytelnikami lubiehrubie? Prześlij info i zdjęcia na adres lubiehrubie@gmail.com


źródło i fot. KPP w Tomaszowie Lubelskim