Jedna ofiara śmiertelna, trzy osoby w szpitalu

Chełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch zdarzeń drogowych, do których doszło wczoraj w miejscowości Podgórze i w Chełmie. W pierwszym z nich motocyklista zderzył się z zawracającym na drodze samochodem. W wyniku tego kierujący jednośladem z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. W drugim natomiast kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w słup oświetleniowy. W pojeździe tym jechało trzech mężczyzn. Jeden z nich poniósł śmierć na miejscu, pozostali dwaj zostali przewiezieni do szpitala.

Reklamy

 

Wczoraj po południu dyżurny chełmskiej komendy został poinformowany o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Podgórze. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motocyklem marki Honda 21-letni mieszkaniec gminy Rejowiec uderzył w zawracający na drodze samochód marki VW Turan, którym kierowała 67-letnia mieszkanka Chełma. W wyniku tego zdarzenia kierowca jednośladu z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Kierująca samochodem była trzeźwa.

Tego samego dnia około godz. 22.30 było kolejne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy 3-go Maja w Chełmie. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący samochodem marki Audi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w słup oświetleniowy. W wyniku tego zdarzenia 27-letni chełmianin poniósł śmierć na miejscu. Jadący tym pojazdem pozostali dwaj mieszkańcy Chełma w wieku 25 i 41 lat z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Od osób tych została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Teraz policjanci prowadzą czynności, których celem jest wyjaśnienie wszystkich okoliczności tych zdarzeń.źródło i fot. KMP Chełm