Jest już dostępny 5. numer kwartalnika motocyklowego „Swoimi Drogami”

Od końca września jest już dostępny piąty numer kwartalnika motocyklowego „Swoimi Drogami”. Wystarczy wejść na stronę www.swoimidrogami.pl i pobrać za darmo czasopismo.

Reklamy

Jak co kwartał redakcja przygotowała materiały zarówno o zasięgu światowym, jak i regionalnym.

W najnowszym numerze możemy przeczytać wywiad z Krzysztofem „Mad Maxem”, twórcą legendarnego forum motocyklowego riders.pl, czy Markiem Harasimiukiem, motocyklowym podróżnikiem, który niejednokrotnie odwiedzał naszą ziemię hrubieszowską.

Na pewno wszystkich zainteresuje podróż dwojga Australijczyków, którzy jadąc dookoła świata Harleyem z perspektywy motocyklowego siodła dzielą się swoimi spostrzeżeniami odnośnie naszego kraju.

Godnym uwagi jest prezentacja motocykla Motocopter, który powstał w warsztacie Tomasza Pawlosa w Biłgoraju. Rozpisują się o nim czasopisma motocyklowe w Wietnamie, Argentynie, Włoszech, Rosji, Niemczech, maszyna jest prezentowana na światowych imprezach, tylko nikt o nim jeszcze nie pisał w Polsce. „Swoimi Drogami” jest pierwszym periodykiem pokazującym nad Wisłą Motocoptera!

W kwartalniku znalazła się także relacja z Wielkiej Roztoczańskiej Włóczęgi z udziałem motocyklisty z Krasnobrodu, członka redakcji.

Co ciekawe – kwartalnik przekroczył wszystkie możliwe granice, czego dowodem jest list z bieguna południowego, Polaka pracującego w Polskiej Stacji Badawczej Arctowskiego.

Zapraszamy do lektury!

 

5 numer kwartalnika motocyklowego „Swoimi Drogami” »


Mariusz Sawa

Werbkowice

www.swoimidrogami.pl