15 lipca 2024

Jeszcze nie miała prawa jazdy – jechała właśnie na egzamin

Wysoka grzywna i co najmniej półroczny zakaz kierowania pojazdami – to konsekwencje z jakimi spotka się wkrótce 22-letnia kobieta, która nie mając uprawnień do kierowania pojazdami – jechała Volkswagenem.

Reklamy

Do zdarzenia doszło w miniony piątek przed godziną 14 w Łukowie. Policjanci tamtejszej drogówki zwrócili uwagę na kierującą Volkswagenem, która zachowująca się nerwowo, unikała ich wzroku. Odnieśli wrażenie, że chciała uniknąć kontroli drogowej.

– Bardzo szybko wyjaśniło się dlaczego 22-latka z powiatu radzyńskiego nie chciała spotkać się z nimi. Okazało się, że kobieta nie ma uprawnień do kierowania pojazdami. Twierdziła, że umie jeździć, że ukończyła już kurs nauki jazdy. A właśnie teraz jechała Volkswagenem na godzinę 14:00 na egzamin na prawo jazdy – informuje aspirant sztabowy Marcin Józwik z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie.

Reklamy

Czytaj: Hrubieszowscy zwiadowcy na pokazach lotniczych [ZDJĘCIA]

22-latka egzamin będzie musiała odłożyć w czasie. Wkrótce jej sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Reklamy

Młodej kobiecie grozi wysoka grzywna i co najmniej półroczny zakaz kierowania pojazdami. Ponadto, w okresie obowiązywania zakazu nie będzie mogła przystąpić do egzaminu na prawo jazdy.

Zobacz też:

Tragiczny wypadek. Nie żyje dwóch 18-latków. Kolejne dwie młode osoby z poważnymi obrażeniami [ZDJĘCIA]

Zerknij na Instagram →


Chcesz podzielić się informacjami z Hrubieszowa i powiatu hrubieszowskiego z Czytelnikami lubiehrubie? Prześlij info i zdjęcia na adres lubiehrubie@gmail.com


źródło i fot. KPP w Łukowie