Jutro w regionie kolejny protest rolników

Na jutro zaplanowany jest kolejny w naszym regionie protest środowisk rolniczych. W tym czasie wystąpią utrudnienia w ruchu.

Reklamy

Jutro o godzinie 10:30, w miejscowości Okopy, w gminie Dorohusk, ma rozpocząć się protest środowisk rolniczych. Zgromadzenie zostało zgłoszone przez organizatorów. Planowane jest do 3 lutego 2023 roku do północy.

Protestujący w ciągnikach rolniczych zgromadzą się przy skrzyżowaniu drogi krajowej numer 12 (prowadzącej do przejścia granicznego w Dorohusku) z drogą wojewódzką numer 816 (Hrubieszów – Włodawa). Ruch pojazdów zostanie spowolniony. Kierujący muszą liczyć się z mogącymi wystąpić utrudnieniami.

Reklamy

­

– Przez cały czas protestu będziemy czuwać nad bezpieczeństwem osób podróżujących, uczestników zgromadzenia, jak też okolicznych mieszkańców – informuje komisarz Ewa Czyż z chełmskiej komendy. – Apelujemy do kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności w tym czasie oraz stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy. Wyruszając w drogę powinniśmy uwzględnić dłuższy niż zwykle czas dojazdu.


źródło i fot. Policja Lubelska


Zobacz też:

Hrubieszów: Przeszli na emeryturę [ZDJĘCIA]

Hrubieszów: Przeszli na emeryturę [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →