Kandydaci do Sejmu z Ruchu Palikota

Lista kandydatów do Sejmu RP zgłoszonych z okręgu nr 7 (powiaty: bialski, biłgorajski, chełmski, hrubieszowski, krasnostawski, parczewski, radzyński, tomaszowski, włodawski, zamojski i miasta: Biała Podlaska, Chełm, Zamość) przez komitet wyborczy Ruch Palikota.

Reklamy

OKRĘG WYBORCZY NR 7
– część województwa lubelskiego obejmująca obszary powiatów:
bialski, biłgorajski, chełmski, hrubieszowski, krasnostawski, parczewski, radzyński, tomaszowski, włodawski, zamojski oraz miast na prawach powiatu: Biała Podlaska, Chełm, Zamość.

Liczba posłów wybieranych w okręgu wyborczym wynosi 12.
Wytłuszczonym drukiem kandydaci z powiatu hrubieszowskiego.

(lp. Płeć / Imię i nazwisko / Wiek / Powiat / Przynależność / Zajęcie/zawód / Wykształcenie)

01 M Marek Poznański 27 Hrubieszowski Ruch Palikota doktorant archeologii PAN wyższe
02 K Grażyna Lamczyk 59 Parczewski OLW pedagog – politolog wyższe
03 M Łukasz Mazur 25 Chełmski Demokraci przedstawiciel oświatowy średnie
04 K Elżbieta Okoń 40 Biłgorajski Ruch Palikota przedsiębiorca średnie
05 M Dawid Wyszyński 22 Zamojski Ruch Palikota student niepełne wyż.
06 M Marian Olszewski 46 Parczewski Ruch Palikota kierowca zawodowe
07 M Paweł Gorczyński 26 Chełmski Wolne Konopie programista wyższe
08 M Grzegorz Pawelec 38 Radzyński OLW sprzedawca średnie
09 M Zbigniew Gąska 62 Włodawski Racja PL technik chemik średnie
10 M Artur Piskorski 47 Biłgorajski Ruch Palikota pracownik służb bhp średnie
11 M Jerzy Kaczmarek 62 Hrubieszowski Racja PL budowlaniec policealne
12 M Paweł Musiał 29 Biłgorajski OLW account manager średnie
13 K Agnieszka Bereza 29 Chełmski OLW nauczyciel wyższe
14 M Radosław Szpyrka 27 Hrubieszowski OLW student niepełne wyż.
15 K Magdalena Wyszyńska 27 Zamojski OLW student niepełne wyż.
16 K Patrycja Włodarska 21 Chełmski OLW referent admin. średnie
17 K Barbara Tokarska 57 Hrubieszowski OLW przedsiębiorca wyższe
18 K Sylwia Kurdziel 25 Chełmski OLW dziennikarz wyższe
19 K Celina Wilczyńska 56 Hrubieszowski OLW nauczyciel wyższe
20 M Jerzy Szpot 44 Hrubieszowski OLW ślusarz-mech. zawodowe

21 K Katarzyna Przystupa 27 Parczewski OLW przedsiębiorca wyższe
22 M Marcin Klech 22 Zamojski OLW student średnie
23 K Agnieszka Wilczewska 28 Hrubieszowski OLW nauczyciel wyższe
24 K Katarzyna Szczygieł 27 Parczewski OLW urzędnik wyższe