Klub Seniora – ale działa…

HorodłoHorodło

Reklamy

Reprezentanci Klubu Seniora prezentowali dorobek artystyczny – robótki ręczne oraz wyroby dotychczasowej pracy. Nie zabrakło jak zwykle najwspanialszych pyszności takich, jak „Tortilla, „Jeże w trawie”, „Babeczki”, „Łabędzie”.

W ramach Poakcesyjnego Programu Wsparcia Obszarów Wiejskich Klub Seniora z terenu Gminy Horodło został zaproszony na spotkanie z przedstawicielami Banku Światowego w gminie Adamów do miejscowości Szewnia Górna. Spotkanie odbyło się 06.11.208 r. o godzinie 17.00. celem monitoringowania dotychczasowych działań w ramach tej usługi.

Reprezentanci Klubu Seniora prezentowali dorobek artystyczny – robótki ręczne oraz wyroby dotychczasowej pracy. Nie zabrakło jak zwykle najwspanialszych pyszności takich, jak „Tortilla, „Jeże w trawie”, „Babeczki”, „Łabędzie” i wiele innych , każde z oferowanych potraw zyskało podziw wszystkich uczestników. Nasz ukochany „Klub Seniora” wykazał się także pod względem muzycznym prezentując dorobek artystyczny. (Dla przypomnienia w ramach środków PPWOW został zakupiony akordeon).

08.11.2008 r. w GOK Horodło o godz.18.00 odbył się „Bal Seniora” gościem spotkania był Wójt Gminy Krzysztof Bożek. Bal odbył się w dobrym nastroju pełnym tańca do białego rana, biesiadnych przyśpiewek i dobrej zabawy.

15.-16.11.2008 r. w ramach działania „Klubu Seniora” odbyła się pielgrzymka do Lichenia dla każdego był to niewątpliwie niezapomniany czas .

Seniorzy działają pod bacznym okiem Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Horodle – Józefa Krzywińskiego i pracowników.

info i foto
UG Horodło

zdjęcia >>

Hrubieszow 2008-11-27