Kobiece wieczory w Stylowym – nowy sezon!

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na filmowe spotkania dla Pań. Nowy sezon Kobiecych wieczorów w Stylowym rozpoczynamy już 16 października 2014 /czwartek/, godz. 18:00. Na ekranie najlepszy film 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni – „Bogowie”. Kolejne spotkanie w kobiecym gronie odbędzie się 30 października 2014 /czwartek/, godz. 18:30. Panie obejrzą „Dla ciebie wszystko” – niezwykłe love story oparte na bestsellerowej powieści Nicholasa Sparksa.

Reklamy

 

W październiku na Kobiecych wieczorach w Stylowym stawiamy na zdrowy tryb życia. Gośćmi spotkań będą instruktorzy i specjaliści zdrowego żywienia z Fitness Club Tytan, którzy opowiedzą o dietach fitness, wpływie ćwiczeń na zdrowie współczesnej kobiety oraz energy cycling. Żeńska publiczność ma szansę na wygranie atrakcyjnych nagród.

 

BOGOWIE

16 października 2014, godz. 18:00

Film opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi, który przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce. Przeprowadzona przez Religę operacja to nie tylko medyczne osiągnięcie, które pozwoliło uratować życie tysięcy pacjentów. Wyjmując serce z ludzkiego ciała, Religa przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu. Kilka dekad temu transplantacja serca była według powszechnej opinii działaniem wbrew naturze.

 

DLA CIEBIE WSZYSTKO

30 października 2014, godz. 18:30

Dawson i Amanda byli kiedyś szaleńczo zakochanymi w sobie nastolatkami. Ich drogi rozeszły się jednak w burzliwych okolicznościach. Po 20 latach dawni kochankowie spotykają się na pogrzebie najlepszego przyjaciela. Wraz ze wspomnieniami wraca pożądanie, ale powody, przez które kiedyś się rozstali, są wciąż żywe. Być może teraz stanowią jeszcze większe zagrożenie. Ta niezwykła historia miłosna opowiada o losach pierwszej miłości i o wyborach, których musimy dokonywać dążąc do szczęścia.

 

Bilety:14 zł.