9 grudnia 2023

Kobiece wieczory w Stylowym

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza Panie na spotkania filmowe z cyklu Kobiece wieczory w Stylowym. 5 marca 2015, godz. 18:45 odbędzie się specjalna edycja Kobiecego wieczoru z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Na ekranie DISCO POLO – komediowy thriller, szalony romans i film drogi w gwiazdorskiej obsadzie. Kolejne spotkanie w kobiecym gronie 19 marca 2015, godz. 18:30. W repertuarze „ŹRÓDŁO NADZIEI”.

Reklamy

 

Upominki dla Pań zostały ufundowane przez Partnerów cyklu Kobiece wieczory w Stylowym. Będą to m.in.: zegarek oraz kupony rabatowe od firm Lorus i Time Trend, zestawy kosmetyków marki AA, zestawy kosmetyków Bielenda.


DISCO POLO

Reklamy

5.03.2015, godz. 18:45

Szalone lata dziewięćdziesiąte, kiedy nad Wisłą zagościła wolność. Wielka transformacja, gorączka złota, Polska śni amerykański sen. Spełniają się marzenia „od zera do Rockefellera”. Tomek i Rudy, chłopaki z prowincji napędzani pasją i marzeniami, żegnają szarą rzeczywistość i ruszają na podbój discopolowych list przebojów.


ŹRÓDŁO NADZIEI

19.03.2015, godz. 18:30

Akcja filmu została osadzona w 1919 roku, cztery lata po zakończeniu bitwy o Gallipoli, uznawanej za jedną z najbardziej krwawych bitew I wojny światowej. Australijski farmer Joshua Connor (Russell Crowe) przybywa do Turcji, aby poznać los swych trzech zaginionych w boju synów. Z początku nie może przebić się przez biurokratyczny mur i społeczne konwenanse, ale z pomocą przychodzą mu piękna Ayshe (Olga Kurylenko) oraz turecki oficer, major Hasan (Yilmaz Erdoğan) który walczył u boku jego synów. Connor wyrusza w podróż po zniszczonym wojną kraju, aby odkryć prawdę i znaleźć spokój ducha.

Bilety: 14 zł