Konkurs: Napisz dlaczego warto latać i wygraj bilet!

Dlaczego warto latać? Na pewno jest wiele powodów i odpowiedzi na to pytanie. Najciekawsze z nich nagrodzi Port Lotniczy Lublin, który we współpracy z liniami lotniczymi Eurolot promuje połączenia na trasie Lublin – Gdańsk; Gdańsk – Lublin. Na autorów kreatywnych pomysłów czekają bilety lotnicze, zestaw walizek podróżnych oraz gadżety lotniskowe.

Reklamy

Konkurs trwa do 17 września. Odpowiedź należy przesłać adres mailowy: konkurs@kurierlubelski.pl. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej www.portlotniczy.lublin.pl.

To już kolejna działania promujące loty na tej trasie. W czerwcu Port Lotniczy Lublin przeprowadził akcję pod hasłem „Pocztówka znad morza”. Podróżni, którzy przesłali na adres lotniska specjalną pocztówkę, brali udział w losowaniu nagród. Akcja cieszyła się dużą popularnością. Port Lotniczy Lublin otrzymał ponad 340 kartek z wakacyjnymi pozdrowieniami.

Reklamy

Z kolei Plac Zamkowy na jeden weekend zamienił się w lotniskowy terminal. Mieszkańcy Lublina mogli poczuć się jak na prawdziwym lotnisku. Została ustawiona tam specjalnie przygotowana scenografia, w której zostały wykorzystana świetlna tablica przylotów i odlotów, oraz samolot.

Loty na trasie Lublin-Gdańsk-Lublin rozpoczęły się 21 czerwca br. Z połączenia można skorzystać do 6 października. Podróżni mogą polecieć dwa razy w tygodniu, czyli w piątki i niedziele. Ze względu na duże zainteresowanie trasą, zarówno wśród mieszkańców Lubelszczyzny, jak i Pomorza, połączenie do Gdańska ma powrócić również w siatce letniej w przyszłym roku.