Konkurs Społeczna Pocztówka – tablet do wygrania!

NGO.PL – największy ogólnopolski portal organizacji pozarządowych zaprasza do nadsyłania SPOŁECZNYCH POCZTÓWEK. Redakcja portalu czeka na zdjęcia przedstawiające ciekawe inicjatywy społeczne z różnych zakątków Polski. Akcja trwa do końca sierpnia. Nagrodą jest tablet.

Reklamy

 

SPOŁECZNĄ POCZTÓWKĘ może przysłać każdy, nie musi to być osoba związana z organizacjami pozarządowymi. Ważne, co będzie na zdjęciach.

– Czekamy na zdjęcia, na których widać wakacyjne działania społeczne i ten społeczny wydźwięk jest dla nas najistotniejszy. Nie precyzujemy, co ma być na zdjęciach, może to być wszystko, co kojarzy się z hasłem SPOŁECZNA POCZTÓWKA. Mogą to być akcje prowadzone przez organizacje pozarządowe, ale także na przykład wspólne działania mieszkańców czy grup sąsiedzkich – mówi Dorota Setniewska z portalu ngo.pl.

Zdjęcia (od 3 do 5 fotografii), wraz z krótkim opisem (max 3000 znaków) należy przesłać do portalu na adres redakcja@portal.ngo.pl lub dodać samodzielnie, korzystając z serwisu moje.ngo.pl. Prace będą na bieżąco publikowane w portalu i na profilu ngo.pl na Facebooku. We wrześniu redakcja wybierze najlepsze fotografie, a zwycięzca otrzyma tablet. Dla organizacji nadesłanie i publikacja zdjęcia w portalu to szansa na wypromowanie się i pokazanie swoich działań. Ngo.pl jest największym portalem o tematyce pozarządowej, rocznie korzysta z niego 6 milionów użytkowników.

Redakcja przypomina, że osoby, które będą przedstawione na zdjęciach, powinny wyrazić zgodę na rozpowszechnianie ich wizerunku.

Więcej o akcji na ngo.pl.

Zapraszamy do udziału!