18 lipca 2024

Kraj: „Żywe trupy” nadchodzą! Zobacz zapowiedź kolejnych części słuchowiska

Choć z pozoru szalony, pomysł realizacji słuchowiska na podstawie kultowego komiksu Roberta Kirkmana „Żywe Trupy” okazał się strzałem w dziesiątkę. Studio Sound Tropez pracuje nad kolejnymi częściami tej nietypowej produkcji a już teraz prezentuje zapowiedź tomu III i IV.

Reklamy

Pierwsza na świecie adaptacja dźwiękowa komiksu „The Walking Dead” dostaje doskonałe recenzje za gwiazdorską obsadę, świetną muzykę oraz spektakularne efekty dźwiękowe. „Żywe Trupy” przez ponad tydzień gościły na pierwszym miejscu listy bestsellerów empik.com. Produkcja podbija również Europę, polskie studio pracuje nad francuską wersją, która już jesienią tego roku pojawi się na półkach sklepów Francji i Belgii.

 

„Żywe trupy” dotarły także nad Wisłę, ale nie w postaci kolejnej rodzimej odpowiedzi na – o zgrozo – zagraniczny serial, tylko… słuchowiska. Efekty? Znakomite.”
Agata Połajewska i Aneta Sawicka, Gazeta.pl

Reklamy

 

„Dźwiękowa adaptacja Żywych trupów to jedno z najbardziej pozytywny zaskoczeń ostatniego roku. Coś niesamowitego”
Marcin Zwierzchowski, Magazyn Fantastyka

 

Zobacz zapowiedź kolejnych części słuchowiska „Żywe trupy”:
http://www.youtube.com/watch?v=v7WWfdZBF9o

Reklamy

 

„Żywe trupy. Tom 3 i 4”
W kolejnej części słuchowiska, Rick i jego towarzysze poznają teren opuszczonego więzienia oraz mieszkających w nim czterech skazańców. Brak zaufania i wynikające z tego napięcia doprowadzą do wielu dramatycznych zdarzeń, których konsekwencją będzie stopniowa utrata kontroli Ricka nad samym sobą. Do grupy dołączy też mistrzyni samurajskiego miecza – tajemnicza Michonne.

Koncepcja i produkcja: Michał Szolc
Adaptacja komiksu i dialogi polskie: Michał Wojnarowski
Reżyseria nagrań: Ramez Nayyar
Udźwiękowienie: Ramez Nayyar, Marcin Gontarz, Krzysztof Podsiadło, Aleksandra Pająk
Muzyka: Audio Network
Montaż i edycja: Ramez Nayyar, Marcin Gontarz, Krzysztof Podsiadło,
Miks: Ramez Nayyar, Krzysztof Podsiadło