Krasnobród: Broadway III Mistrzostwa Polski w piłce błotnej

28 lipca 2013 r. w Krasnobrodzie odbędą się Broadway III Mistrzostwa Polski w piłce błotnej. Celem mistrzostw jest popularyzacja aktywnej formy spędzania czasu wolnego, promocja gry w piłkę błotną i wyłonienie najlepszych drużyn w kraju.

Reklamy

28 lipca 2013 r. w Krasnobrodzie odbędą się Broadway III Mistrzostwa Polski w piłce błotnej pod patronatem honorowym Szkoły Mistrzów Reklamy. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Zrzeszenie Polskiej Piłki Błotnej. Celem mistrzostw jest popularyzacja aktywnej formy spędzania czasu wolnego, promocja gry w piłkę błotną i wyłonienie najlepszych drużyn w kraju.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do kibicowania podczas zawodów. Inauguracja turnieju połączona z losowaniem grup odbędzie się 28 lipca o godz. 8:45 na Stadionie Miejskim w Krasnobrodzie.

Rozgrywki rozpoczną się o godz. 9:00. Poza sportową rywalizacją organizatorzy przewidzieli ustanowienie rekordu świata w meczu piłki błotnej z najliczniejszą liczbą graczy orazwybory Miss Polskiej Piłki Błotnej.

Aktualności dotyczące zawodów są dostępne w serwisie pasjonatów piłki błotnej: www.pilkablotna.pl.