19 lipca 2024

Krasnystaw: Policjanci wyjaśniają okoliczności karambolu. Jedna osoba w szpitalu

Krasnostawscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzeń drogowych, do jakich doszło dzisiaj rano w Łopienniku Nadrzecznym. Podróżujący kią zjechali do lasu i uderzyli w drzewo, które przewróciło się na jezdnię. Na tę przeszkodę najechał kolejny pojazd. Kierujący pojazdami wyszli bez szwanku z tych zdarzeń, natomiast do szpitala trafiła pasażerka jednego z pojazdów.

Reklamy

Dzisiaj o godzinie 5,00 rano dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Łopienniku Nadrzecznym. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci. Ustalili, że na drodze krajowej K17 kierujący pojazdem kia rio 62-letni mieszkaniec Torunia jadąc w kierunku Krasnegostawu zjechał na prawe pobocze do lasu i uderzył w drzewo. Pasażerka tego pojazdu również 62-latka trafiła do szpitala z urazem nogi, natomiast kierujący nie odniósł obrażeń.
 
W wyniku tego zdarzenia drzewo w które uderzyła kia przewróciło się na jezdnię, na które najechał kolejny pojazd – volkswagen vento kierowany przez 36-letniego mieszkańca gminy Fajsławice. Kierujący tym pojazdem również nie doznał obrażeń ciała, uszkodzony został natomiast przód pojazdu.

Dokładne okoliczności tych obu zdarzeń wyjaśniają krasnostawscy policjanci, apelują również o ostrożność i rozwagę na drodze.

 

źródło: KPP Krasnystaw

Reklamy