Krasnystaw: To pożegnanie jest zbyt wczesne

Jutro, wraz z rodziną, krasnostawscy policjanci pożegnają st. sierż. Magdalenę Dolebską. Policjantka w minioną środę zginęła tragicznie w czasie wykonywania obowiązków służbowych.

Reklamy

 

18 października br. podczas realizacji zadań służbowych zginęła tragicznie funkcjonariuszka policji st. sierż. Magda Dolebska. Była policjantką Wydziału Ruchu Drogowego Krasnostawskiej Komendy. W Policji służyła od pięciu lat.

Od początku swojej ścieżki zawodowej związana była z krasnostawską komendą. Wielokrotnie nagradzana była za sumienność, zaangażowanie i aktywność. Organizowała i uczestniczyła w spotkaniach z mieszkańcami powiatu mówiąc o bezpieczeństwie na drodze. Szczególnie angażowała się w edukowanie dzieci i młodzieży.

St. sierż. Magdalena Dolebska do końca wypełniała rotę ślubowania policjanta, strzegąc bezpieczeństwa Państwa i obywateli, nawet z narażeniem życia.

Koledzy i współpracownicy zapamiętają ją, jako wspaniałą koleżankę i serdeczną przyjaciółkę. Dla wszystkich była ciepła, miła i życzliwa. Jutro pożegnają ją ostatni raz w kościele M.B.P. w Krasnymstawie.

 

źródło i fot. KPP Krasnystaw

 


 

Zobacz też:

Tragiczny wypadek, zginęła policjantka na służbie