29 maja 2024

Krzysztof Kułtun – Bestialstwo UPA pod Lubomlen na Wołyniu

Historia opisana w trylogii autorstwa Krzysztofa Kołtuna dotyczy wydarzeń, które miały miejsce w powiatach Włodzimierz Wołyński i Luboml.

Obecnie są dostępne 2 tomy, tomy są niezależne. Na tom 1, który jest dodrukowywany – autor prowadzi zapisy i dosyła. Całość 3 tomów to ponad 1600 stron.

Cena każdego tomu to 50 zł, plus przesyłka – 15 zł.

Przy wpłacie na konto, należy podać dokładny adres do wysyłki. Realizacja następnego dnia. W przypadku pytań proszę śmiało pisać na adres antykwariat_kresowy@o2.pl.

Dedykacja i autograf na życzenie zamawiającego.

Nr konta – 83 1940 1076 4583 5752 0000 0000

***

Krystyna Rybicka o książce:

Przeczytałam wszystkie tomy i polecam tym z Państwa, którzy kultywują pamięć o pomordowanych – jako lekturę obowiązkową. Te książki trzeba po prostu mieć, jak książeczkę do nabożeństwa. Tym zaś z Państwa których życie oddaliło bardzo od pamięci o tragicznych losach przodków – polecam tym bardziej. Kiedyś przyjdzie chwila, kiedy zadamy sobie pytanie: jak to właściwie było? I nie będzie kogo zapytać. A w książkach p. Kołtuna jest wszystko co nas interesuje, zarówno losy mieszkańców którym udało się przeżyć, jak i tych, którzy zostali, często w bezimiennych dolach. Poznamy ich zwyczaje, będziemy obecni przy narodzinach, chrztach, weselach, na jarmarkach i odpustach. A wszystko pisane językiem , którym posługiwali się nasi Kochani, już w większości nieżyjący- -Bliscy. Czytajcie Państwo. Polecam też stronę www.rymacze.pl założoną przez Autora „Bestialstwa…”