Kto rozpoznaje tego mężczyznę?

Policjanci z I komisariatu w Lublinie poszukują mężczyzny, który odpowie za uszkodzenie ciała młodego mieszkańca Lublina. Do zdarzenia doszło w listopadową noc pod jednym z lokali rozrywkowych w centrum miasta. Poszkodowany z urazem szczęki trafił do szpitala. Ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę na publikowanym nagraniu, proszony jest o kontakt z Policją.

Reklamy

 

Zdarzenie miało miejsce 16 listopada ub. roku pod jednym z lokali rozrywkowych przy ul. Krakowskie Przedmieście. Z ustaleń policjantów z I komisariatu wynika, że około godz. 2.00 młody mieszkaniec Lublina siedział na ławce.

W pewnym momencie został zaczepiony przez jednego z imprezowiczów. Mężczyzna z całej siły uderzył go z pięści w twarz. W wyniku tego poszkodowany młodzieniec trafił do szpitala z urazem szczęki.

Policjanci poszukują sprawcy uszkodzenia ciała. Zdarzenie to zarejestrował zewnętrzny monitoring. Ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę na załączonym nagraniu, proszony jest o kontakt z Komisariatem I Policji w Lublinie przy ul. Okopowej 2B lub pod nr tel.: (81) 535 45 73.

 

 

źródło, wideo: KWP Lublin