Kula śnieżna na Placu Zamkowym w Lublinie

Wysoka na trzynaście metrów przezroczysta kula, zbudowana na wzór śnieżnych zabawek, a w niej budynek stylizowany na restaurację w śnieżnej scenerii – to akcja zorganizowana przez McDonald’s Polska, która odbyła się 2 grudnia na placu Zamkowym w Lublinie. Goście biorący udział w wydarzeniu mieli niepowtarzalną okazję, aby wejść do środka kuli, zrobić sobie selfie i wziąć udział w poszukiwaniu lepszej strony zimy.

Reklamy

 

W niedzielę 2 grudnia, w godzinach od 10:00 do 21:00 Lublinianie mieli możliwość wejść do wnętrza kuli i znaleźć się po lepszej stronie zimy. Każdy zwiedzający otrzymał transparenty kupon w kształcie kuli śnieżnej, uprawniający do odbioru Burgera Drwala w restauracjach McDonald’s znajdujących się na terenie Lublina.

Wydarzenie cieszyło się niezwykłą popularnością. Setki osób ustawiły się w kolejce do wejścia, by choć przez chwilę poczuć prawdziwą zimową aurę. Nawet ponad dwugodzinny czas oczekiwania nie zniechęcił zmarzniętych tłumów, które wypełniły plac Zamkowy.

Lepszą stronę zimy we wnętrzu śnieżnej kuli odkryło ponad 1 080 osób. Dla pozostałych zainteresowanych przygotowano dodatkowe atrakcje w postaci pamiątkowych zdjęć na tle kuli.

Kula śnieżna przez ostatnie dni stanowiła także plan zdjęciowy dla nowej reklamy McDonald’s Polska, której emisja zaplanowana jest na początek przyszłego roku. Była to unikatowa i jedyna tego typu instalacja na terenie Polski. Za kreację wydarzenia odpowiadała agencja DDB&tribal, a jego produkcją zajęła się Papaya Films.

 

Relacja z wydarzenia dostępna jest na Twitterze McDonald’s Polska:

https://twitter.com/PL_McDonalds/status/1069906852627005442

 

 

źródło i fot. 24/7Communication